Czy sa w końcu zagadnienia na egzamin?
według mnie nie będzie egzaminu na tym zjeździe.
wg planu uczelni odbędzie się 19 czerwca.
To że nie wysłała zagadnień nie świadczy o niczym, a jaki był powód dowiemy się od niej osobiście.
PRZEJDŹ NA FORUM